«انسان های نخبه برای آموزش خود وقت و سرمایه گذاری می کنند»

در همیاربوک در بین نگرانی های اولیا در مورد پیشرفت درسی فرزندانشان یکی از موضوعاتی که همیشه مطرح می گردد، بعد استفده نمودن کتاب های کمک آموزشی می باشد که برای فرزندان خود تهیه کرده اند. و استفاده کردن از کتاب خریداری شده فی نفسه به دنبال خود پیشرفت درسی را برای دانش آموزان به همرا دارد.

در همیاربوک رسالت ما بر این است که با آموزش منطق استفاده از کتاب درسی اموزشی و نیز ارائه ی برنامه راهبردی کتاب در طول مسیر همراه شما باشیم ، ین مهم یعنی به کار بردن کتاب کمک درسی را محقق کنیم. 
در این میان اتفاق قشنگی که می افتد این است که عزت نفس دانش آموز بالاتر رفته و بیشترو بیشتر برای استفاده از کتاب های دیگر کمک درسی ترغیب می گردد.

  1. ارائه ی بهترین کتاب های کمک آموزشی در این خرید آنلاین کتاب
  2. و با خرید آنلاین کتاب از همیاربوک
  3. در قالب ویس و فیلم های کوتاه آموزشی

خرید کتاب پایان تعهد ما نیست…

در باب انتخاب کتاب نیز فروشگاه خرید آنلاین کتاب همیاربوک کار خود را تابستان 1400 آغاز کرده است و علاوه بر ایجاد راهی سریع ، آسان و مطمئن به بازار محصولات فرهنگی منتشر شده، قصد دارد تا با همیاری مشتریان خود در به کاربردن کتاب ها به این نیاز نیز پاسخگو باشد.

این شرکت در یک برنامه زمان بندی شده کالاهای فرهنگی متناسب را به فروش خواهد رساند که با کتاب آموزشی آغاز و در ادامه محصولات دیجیتال و چندرسانه ای ، نوشت افزار ، بازی های فکری و … را پوشش می دهد. 

به همیاربوک ( خرید آنلاین کتاب ) خوش آمدید

شما می توانید در همیاربوک بسیاری از محتواها و منطق های استفاده از کتاب ها را خوانده ، بشنوید و ببینید بدون آن که هیچ محصولی بخرید. لذا ما مطمئنیم از این جا دست خالی بیرون نمی روید.

به خانواده چند هزار نفری ما بپیوندید